Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Nowości Nowe produkty

Keraben Evoque - płytki wielkoformatowe podbijają rynek | 12.06.2017

Płytki w rozmiarze XXL to trend, który powoli dociera i do naszego kraju.  Klienci coraz częściej pytają o płytki wielkoformatowe, jako że ułożone na dużej przestrzeni wyglądają zjawiskowo.

 

Tego rodzaju kafelki nadadzą wnętrzu nowoczesny wygląd. Przy zastosowaniu minimalnej fugi sprawią wrażenie gładkiej, jednolitej tafli. Takiego efektu szuka obecnie wielu miłośników modnego designu.

 

Podłużne gresy pozwolą na wizualne poszerzenie lub wydłużenie danego pomieszczenia, w zależności od preferencji.

 

W tym miejscu pragniemy polecić Państwu kolekcję Evoque producenta Keraben, imitującą klasyczne marmury.  Największy wybór elementów, w tym dekoracyjnych, znajdziemy w kolorze białym, który poprzecinany został szarymi żyłkami. W ramach tego koloru powstał również rozmiar 75x150, który prezentuje się nader szykownie i elegancko. W rozmiarze 75x150 występuje także kolor marfil. Oba kolory dostępne są w wersji matowej.

 

Jeśli chodzi o rozmiar 75x150 to opócz serii Evoque fabryka Keraben przygotowała też gresy w tym wymiarze w kolekcji Track (matowe oraz błyszczące).

 

Pamiętajmy, że podczas układania płytek wielkoformatowych należy zachować ostrożność i zachować należytą staranność. Należy przygotować idealnie równą powierzchnię pod posadzkę. Można użyć specjalnych mas samopoziomujących oraz zastosować odkształcalne zaprawy klejące, które zapewnią trwałość montażu naszych płytek oraz silne i trwałe połączenie okładziny z podłożem.
wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna