Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Nowości Nowe produkty

Fap Ceramiche kolekcja Roma - stworzona z potrzeby piękna | 08.10.2015

Kolekcja Roma jest najnowszą serią producenta Fap Ceramiche zawierającą zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe, stając się przy tym inspiracją do kompleksowego wykończenia łazienki, salonu czy kuchni.

 

Urok płytek ściennych jest niesamowity. Gustowne i bardzo precyzyjnie wykonane zachwycają oko, gdyż ich barwy są bardzo delikatne i naturalne. Ułożone w łazience nadadzą jej harmonii, a także porządku. Płytki te dostępne są w dużym, niestandardowym rozmiarze 50x110 oraz mniejszym 25x75. Nadzwyczaj szlachetne materiały w postaci płytek gresowych 75x150, 75x75, 60x60 oraz 30x60 imitujących kamień (w tym marmur czy trawertyn) pomogą zaaranżować najbardziej luksusowe i ekskluzywne wnętrza. Wszystkie gresy dostępne są w wykończeniu matowym, lub błyszczącym. Wersja matowa doskonale pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, błyszcząca natomiast do wnętrz w stylu klasycznym, co więcej - na wzór przestrzeni pałacowych. Materiały te mogą być również użyte do zaaranżowania wnętrz publicznych. Oprócz wysokiej estetyki cechuje je bowiem taka sama użyteczność.

 

W kolekcji znajdziemy ponadto płytki drewnopodobne w wymiarach 11x71 i 11x171, które mogą być służyć jako materiał podłogowy lub jedynie jako dekoracja czy ożywienie przestrzeni. Jednym wśród wielu pomysłów aranżacyjnych, jakie proponuje producent, jest zastosowanie wzoru sześciokąta - motywu ponadczasowego, a zarazem bardzo ciekawego wizualnie. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych (mozaiki, dekoracje patchworkowe, dekoracje geometryczne, listwy ozdobne) stwarza możliwość perfekcyjnego dopracowania wykończenia pomieszczenia według własnej i osobistej koncepcji.

 

Nic w tej kolekcji nie jest przypadkowe. Każdy element współgra ze sobą i jest idealnie dopasowany do pozostałych. Linia Roma stworzy w pomieszczeniu unikalną atmosferę, dającą poczucie piękna, subtelności oraz elegancji. Wybór tej kolekcji gwarantuje najwyższą jakość, idealny standard i komfort w każdym detalu.
wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna