Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Nowości Nowe produkty

Delconca gresy GA by Giugiaro - hit! | 16.06.2015

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję gresów producenta Delconca stworzoną we współpracy z włoskim biurem Giugiaro Architettura, kierowanym przez Fabrizio Giugiaro - znakomitego architekta i syna słynnego Giorgetto Giugiaro. Giugiaro Architettura jest obecnie uważana za jeden z najlepszych wyrazów włoskiego designu. Sam projektant Fabrizio Giugiaro jest znany także z projektowania samochodów, a jego dzieła to m.in. LM Gallardo, Chevrolet Matiz, Maserati 3200 GT, Fiat Idea oraz koncepcyjne auto BMW Nazca z karoserią i podwoziem wykonanym z włókna węglowego.

 

Z myślą o wyjątkowych i wymagających gustach powstała fenomenalna kolekcja GA by Giugiaro. Seria zawiera trzy kolory płytek w odcieniach szarości oraz cztery rozmiary 15×60, 30×60, 60×60 oraz 120×60. Każdy z nich jest rektyfikoway. Ciekawą rzeczą jest różnorodność wersji gresów. Znajdziemy tu wersję naturalną (monokolor), imitację powierzchni z włókna węglowego (Carbon Fiber) oraz wersję z fakturą w formie krótkich i regularnych prążków (Air Intake). Wszystkie te elementy mogą być be sobą swobodnie łączone umożliwiając tworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

 

Inspiracją dla kolekcji był samochód koncepcyjny Giugiaro Parcour zbudowany w 2013 roku. Już wyjaśniamy Państwu o co chodzi. Przy tworzeniu tego rodzaju auta wykorzystano bowiem włókno węglowe. A wzór na siatce wlotu powietrza został z kolei przeniesiony na płytki, jako „air intake".

 

Na tych, którzy zakupią przynajmniej 10 m2 płytek podstawowych czeka niespodzianka. Co każde 10 m2  będzie bowiem można znaleźć jedną płytkę z logo Giugiaro Archittetura. Z pewnością jest to detal robiący wrażenie i tworzący prestiż.

 

Linia płytek GA by Giugiaro sprawi, iż wasze Wnętrza będą szykowne i nietuzinkowe. Została ona zaprojektowana myślą o tych, którzy w poszukiwaniu niecodziennych rozwiązań, pragną zerwać z rutyną i otworzyć się na nowe trendy w dziedzinie wykańczania wnętrz.

 

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

 
wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna