Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Nowości Nowe produkty

Mozaiki i szklane panele ścienne firmy Luxor w ofercie Euro-Ceramiki | 16.04.2015

Informujemy, że w naszej ofercie pojawiły się mozaiki i panele ścienne polskiego producenta Luxor. Firma posiada bardzo szeroki wybór różnego rodzaju mozaik (przede wszystkim szklane, ale także metalowe, z marmuru i trawertynu oraz oktagony) . Mozaiki szklane występują w wielu wersjach wykończeniowych powierzchni  m.in. standardowego szkła, brokatowym czy satynowym oraz posiadają różnorodne struktury. Każdy z pewnością znajdzie pasującą mu mozaikę. Motywy paneli ściennych również prezentują się imponująco. Występują tu nie tylko popularne i lubiane wzory kwiatowe, lecz i takie panele które przedstawiają krajobrazy, postacie ludzkie, zwierzęta czy słynne budowle.

Wierzymy, że mozaiki firmy Luxor mogą dostarczyć Państwu ciekawych pomysłów odnośnie sposobu dekoracji własnych łazienek, kuchni i innych wnętrz.
wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna