Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Nowości Nowe produkty

Ravello - kolorowe nowości od producenta Novabell | 13.03.2014

Fiolet, błękit, czerwień, biel - oto kolory przewodnie nowej kolekcji płytek ceramicznych włoskiej fabryki Novabell. Błyszczące płytki o ciekawej fakturze na pewno znajdą wielu zwolenników. Interesująco przedstawiają się dekoracje przewidziane do kolekcji Ravello. Są to m.in. duże kwiaty na jasnym tle, które pozwala wydobyć ich piękno. Płytki podłogowe to gres, także w żywych odcieniach czerwieni czy fioletu. Fabryka pomaga nam także w kwestii doboru pasujących mozaik - do każdego koloru płytek przewidziany jest pasujący kolor mozaiki.

Seria Ravello zawiera wszystko, co potrzebne do urządzenia gustownej i dekoracyjnej łazienki.  Nie bójmy się odważnych barw i bogatych dekoracji. Przekonajcie się Państwo, że tak zaaranżowana łazienka nie może się znudzić!

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Ravello w naszych salonach.
wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna