Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Aktualności Włoskie targi Cersaie 2013

Włoskie targi Cersaie 2013

18.10.2013


W wrześniu 2013 odbyły się coroczne targi Cersaie w Bolonii, w których uczestniczyliśmy. Wiele nowości, które były prezentowane na targach, jest już dostępnych do obejrzenia zakładce „Oferta".  Naszym celem jest jak najlepsze zapoznanie Państwa z nowymi kolekcjami, dlatego zamieszczamy również dużą ilość aranżacji obrazujących polecane materiały.

 

Wsród nowości warto wymienić kolekcje Future oraz Sherwood producenta Keraben, kolekcje Elite i Prestige producenta Piemme Valentino, kolekcje Milady, Magnifica oraz Unique producenta Novabell, kolekcje Hfo Forma i Milo Manara producenta Delconca, Manhattan i Desert producenta Fap Ceramiche czy kolekcje Metalskin oraz Vestige-Silica producenta Peronda.

 

Aranżacje znajdziecie także na naszym Facebooku. Mamy nadzieję, że zwrócą Waszą uwagę i wzbudzą zainteresowanie. A tymczasem prezentujemy jeden z hitów ostatnich Cersaie, kolekcję Milo Manara włoskiej fabryki Delconca!

 

Delconca Milo Manara

wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna