Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Aktualności Sztukateria, listwy przypodłogowe MDF oraz panele ścienne 3D – nowa, duża ekspozycja w salonie przy ul Augustówka 22B

Sztukateria, listwy przypodłogowe MDF oraz panele ścienne 3D – nowa, duża ekspozycja w salonie przy ul Augustówka 22B

04.10.2013


Jeśli szukacie Państwo elementów wykończeniowych, takich jak sztukateria, Listwy MDF czy panele dekoracyjne, możecie je już nabyć w naszym punkcie handlowym przy ul Augustówka 22B w Warszawie.

 

Polecamy sztukaterię producentów Dunin, NMC oraz Orac, listwy przypodłogowe z MDFu firm Dunin oraz Lagrus, a także panele ścienne 3D - najnowszy trend w dekoracji ścian.

 

Sztukateria i rozety dekoracyjne zastosowane w pomieszczeniu stają się ciekawym elementem jego wystroju, nadają mu wyrazu i tworzą jedyny, niepowtarzalny styl. Za ich pomocą można ozdobić całe mieszkanie lub tylko niektóre, wybrane pomieszczenia. Dzięki tym elementom ściany nabiorą wyrazistości.

Listwy przypodłogowe wykonane z MDFu to materiał odporny na uszkodzenia i chroniący ściany, doskonały do wykończenia ścian w często uczęszczanych miejscach jak np. przedpokój. Ponadto służą jako element zdobniczy i dodają wnętrzu elegancji.

 

Hitem w aranżacji ścian są od niedawna dekoracyjne panele ścienne - w naszej ofercie prezentujemy panele firmy Dunin. Panele dekoracyjne ożywią każdą ścianę i ozdobią ją w niebanalny sposób. Występują w wielu kolorach, fakturach i pozwalają tworzyć oryginalne kompozycje, od fal przez kwiaty po różne wzory geometryczne. Będziecie mile zaskoczenie efektem!

 

Wykwalifikowany personel salonu odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże dobrać odpowiednie wyposażenie.

wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna