Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna Aktualności Czy to drewno... czy może jednak płytki?

Czy to drewno... czy może jednak płytki?

13.01.2016


W naszej ofercie posiadamy ciekawe kolekcje płytek drewnopodobnych włoskich i hiszpańskich producentów takie jak Eco Dream/My Space/Time Design producenta Novabell, LF/FI producenta Delconca czy Atelier producenta Halcon.

 

Płytki drewnopodobne z powodzeniem naśladują parkiet dzięki ciekawemu wzornictwu, bogatej gamie kolorystycznej oraz różnorodności faktur. Do wyboru jest gres drewnopodobny o wzorach klasycznych, poprzez egzotyczne aż po mocno usłojone deski. Proponowane przez nas kafelki mogą być położone zarówno w salonie czy sypialni, jak i w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu.

 

Korzyści, jakie można osiągnąć, wybierając płytki ceramiczne przypominające drewno, są ogromne. Jednych z Państwa przekona możliwość aranżacji wnętrza w stylu rustykalnym - niczym prawdziwej wiejskiej chaty, innych efekt pięknego, eleganckiego parkietu o wysokim połysku. Płytki te będą również idealne dla zwolenników wnętrz o wyglądzie pałacowym.

Wiele rodzajów płytek z przedstawionych serii staramy się trzymać na stanie magazynowym, a to pozwala nam oferować je Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie kolekcje można zobaczyć w naszych salonach w Warszawie.

 

Płytki włoskie Novabell Eco dream

 

Płytki włoskie Delconca LF

 

Płytki hiszpańskie Halcon Atelier

wróć

Wersja desktopowa


Wersja mobilna